Zprávy F1, Formule 1, Velká cena, Formule závody

Stáj F1 Mercedes se nebude odvolávat proti Schumacherovu trestu

mercedes-benzStáj F1 Mercedes rozhodla, že se neodvolá proti rozhodnutí komisařů nedělní Velké ceny Monaka, kteří potrestali Michaela Schumachera, Mezinárodní automobilová federace (FIA) totiž přistoupila na jednání o úpravě pravidel pro výjezdy zaváděcího vozu. Zprávu přinesl v úterý server Autosportu.

 

Stáj F1 Mercedes váhá s odvoláním proti verdiktu o Schumacherově trestu

mercedes_2010Stáj Mercedes se zatím nerozhodla, zda podá odvolání proti verdiktu komisařů při nedělní Velké ceny Monaka F1, kterým potrestali Michaela Schumachera přičtením dvacet vteřin k výslednému času za předjížděcí manévr na Fernanda Alonsa v posledním kole. Zprávu přinesl v pondělí server f1-live.

 

Šéf stáje F1 Red Bull Horner s Webberem i nadále počítá

christian_horner_redb_2010Šéf stáje F1 Red Bull Christian Horner dal po nedělním vítězství Marka Webbera ve Velké ceně Monaka najevo, že se službami třiatřicetiletého australského pilota počítá i do budoucna. Zprávu přinesl v pondělí server f1-live.

 

Schumacher dostal dvacetivteřinový trest za předjíždění v závěru GP Monaka F1

schumacher-monte-carlo-penaltyMichael Schumacher byl potrestán přičtením dvaceti vteřin k výslednému času za předjetí Fernanda Alonsa v poslední zatáčce Velké ceny Monaka F1 a klesl ze šestého na dvanácté místo.

 

Vettel je spokojený, i když v GP Monaka F1 dojel až druhý

sebastian-vettel-photoNěmec Sebastian Vettel prohlásil, že je spokojený s druhým místem v nedělní Velké ceně Monaka F1, a přiznal, že neměl šanci dostat se před svého australského kolegu ze stáje Red Bull Marka Webbera. Zprávu přinesl server Autosportu.

 

Schumacher předjel Alonsa v poslední zatáčce GP Monaka F1, ale neočekává trest

michael-schumacherNěmecký pilot stáje Mercedes Michael Schumacher věří, že není důvod, aby byl potrestán za předjetí Fernanda Alonsa v poslední zatáčce nedělní Velké ceny Monaka F1 ve chvíli, kdy safety car právě opustil trať.

 
Strana 1 z 25

Reklama

Reklama

Náš tip

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 20 

Statistiky

Členové : 6759
Obsah : 220

Komentáře


Poslední novinky

Nejčtenější

Pohár konstruktérů 2009

Pos Team Points
View full table