Monoposty

Testování MP4-24!

Od pátečního představení nového vozu v McLaren Technology Centru ve Wokingu, už uběhly dva dny a tým McLaren Mercedes otestoval svůj nový vůz. Jak to dopadlo, si povíme dál.

 

Představení nového vozu MP4-24!

S obrovskými změnami pravidel v roce 2009 pro Formule 1, představil Mclaren svůj nový vůz MP4-24, tak aby vyhovoval právě těmto pravidlům. 
 

Williams FW30

AT&T Williams letos testoval monopost Williams FW30 v několika barvených variantách. Tu finální verzi představil ale až dnes. Místo oficiálního představení nového vozu rozeslal Williams pouze sadu fotografií. Finální barvy nového monopostu zde.

Williams FW30 při testech ve Valencii

Williams FW30
 

Force India VJM-01

Stáj Force India vznikla v říjnu 2007 odkopuením týmu Spyker F1 za zhruba 88 miliónů eur. Majitelem je indický miliardář Vijay Mallya. Monopost Force India VJM-01 byl představen 7. února v indickém Mumbai. Tým disponuje zkušenou dvojicí Adrianem Sutilem a Giancarlem Fisichellou.

Force India VMJ-01

Force India VMJ-01
 

Renault R28

Renault představil 31. ledna v Paříži monopost pro letošní sezonu Renault R28. Šéf týmu Flavio Briatore získal do svého týmu po roční přestávce Fernanda Alonsa, kterému dopomohl v letech 2005 a 2006 k zisku titulu mistra světa. Jako druhý jezdec se předvede syn trojnásobného mistra světa Nelson Angelo Piquet.

Renault R28

Renault R28
 

Honda RA108

Honda Racing F1 Team představil monopost s označením RA108 29. ledna v anglickém Brackley. V sezoně 2007 získal tým pouze 6 bodů, proto prošel tým velkými změnami. Změnami prošel také nový vůz, který má novou podlahu, nová křídla atd. Monopost stejně jako loni nenese barvy žádneho sponzora. Zatím co minulý rok byl vůz tmavý, letos bude bílý, také s motivem zeměkoule. Jenson Button a Rubens Barrichello mají letos jasný úkol – pozice, které bodujou. Fotky nového vozu zde.

Jenson Button (vlevo) a Rubens Barrichello

Jenson Button – Rubens Barrichello – Honda RA108
 
Strana 1 z 2

Reklama

Reklama

Náš tip

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 17 

Statistiky

Členové : 6759
Obsah : 220

Komentáře


Poslední novinky

Nejčtenější

Pohár konstruktérů 2009

Pos Team Points
View full table